Vítací úterní setkání spolku Charlie

Charlie, queer spolek Univerzity Karlovy, si vás dovoluje pozvat na první z pravidelných úterních setkání nového akademického roku, které se koná dne 13. 10. 2015 od 20.00, tentokráte ve spodním patře Q-Café, Opatovická 12, Praha 1. Srdečně zveme prváky, prvačky, ale i všechny ostatní, kteří se chtějí přijít pobavit a seznámit. Těšit se můžete na skvělé duhové dorty. Rádi vás s ostatními seznámíme a řekneme vám, co od Charlie můžete čekat!

Charlie si klade za cíl nabídnout studentkám a studentům a akademickým pracovnicím a pracovníkům Univerzity Karlovy a jejich přátelům platformu pro seberealizaci, setkávání, zábavu a řešení společných problémů. Zaměřuje se především na gay, lesbické, bisexuální, asexuální a transgender jedince a jejich právo nebýt diskriminován na základě citové a sexuální orientace a identifikace. Posláním sdružení Charlie je zkvalitňování života nejen této skupiny, ale celé akademické obce a společnosti, prostřednictvím vzájemného respektu a přijetím rozmanitosti.

Web: www.charlie.li

Facebook: Charlie, z. s.

Vytvořeno: 8. 10. 2015 / Upraveno: 8. 4. 2021 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.