Volby do AS UK

Váženým členům akademické obce 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze!

Oznamujeme vám, že Předsednictvo akademického senátu Univerzity Karlovy (UK) vyhlásilo volby do akademického senátu (AS) UK na fakultách, které jsou pro účely voleb do AS UK zařazeny podle Přílohy č. 3 Statutu UK do tzv. II. části. Znamená to, že naše fakulta (a dalších pět fakult II. části) musí zvolit 2 senátory do studentské a 2 senátory do pedagogické komory AS UK pro období od února 2008 do ledna 2011.

Proto akademický senát naší fakulty, UK 2. LF vyhlásil na svém zasedání dne 10. 10. 2007 termín voleb a jmenoval dílčí volební komisi. Volby se budou konat ve dnech 28. a 29. 11. 2007, místo voleb bude v konkurzní místnosti děkanátu fakulty a v označené místnosti ve FN Bulovka.

Aby senátoři, kteří budou zastupovat naši fakultu v AS UK měli maximální důvěru členů své akademické obce, žádá AS UK 2. LF všechny členy akademické obce UK 2. LF, aby uvážlivě navrhovali své zástupce do vrcholného orgánu samosprávy UK.

Každý člen akademické obce má možnost navrhnout do AS UK jednoho kandidáta
Kandidáta do:
Pedagogické komory
 – navrhují akademičtí pracovníci
Studentské komory – navrhují studenti bakalářského, magisterského a PG studia

Svůj návrh na kandidáta, který musí obsahovat: jméno, příjmení, pracoviště, u studenta ročník (aby nedošlo k záměně jmen navržených kandidátů) zašlete buď „děkanskou poštou“ v obálce označené VOLBY na děkanát, nebo svůj návrh vhoďte přímo do připravené návrhové urny na děkanátu UK 2. LF. Návrhy prosím odevzdávejte od pondělí 22. října, do pátku 26. října 2007.

Dílčí volební komise UK 2. LF, po písemném souhlasu všech navržených kandidátů, že souhlasí se svým navržením, připraví kandidátní listinu, která bude zveřejněna nejpozději dva dny před volbami.

Akademický senát UK 2. LF i dílčí volební komise doufají, že svého práva zvolit si senátory do akademického senátu Univerzity Karlovy využije co nejvíce členů naší akademické obce.

Předsednictvo akademického senátu UK 2. LF
Dílčí volební komise UK 2. LF