Vyberte nejlepší návrh nové podoby studentského klubu!

V červnu tohoto roku byla vyhlášena studentská soutěž o návrh řešení prostor Studentského klubu Celetná. V rámci soutěže měli účastníci za úkol zpracovat dvě varianty návrhu interiérových úprav klubu – první počítající s jeho stávajícími prostory a druhou znázorňující, jak by klub mohl fungovat v případě budoucího rozšíření o další prostory. Do uzávěrky, která byla stanovena na 31. srpna, byly shromážděny čtyři soutěžní projekty, s nimiž se můžete seznámit prostřednictvím níže uvedených webových stránek. Svého favorita potom můžete na stejném místě podpořit v hlasování o zvláštní cenu studentů UK. Hlasování by mělo probíhat přibližně do 18. 10. 2015. Vytvořené návrhy si navíc od října budete moci prohlédnout také v tištěné formě prostřednictvím výstavy probíhající přímo ve Studentském klubu Celetná.

Odkaz na webové stránky věnované prezentaci soutěžních návrhů a hlasování je zde.

Vytvořeno: 23. 9. 2015 / Upraveno: 17. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková