Vyhlášeno 3. kolo interního výběrového řízení v programu GAMA

Bylo vyhlášeno 3. kolo interní soutěže programu GAMA na Univerzitě Karlově v Praze na rok 2016. Podávat projekty je možné do uzávěrky 6. května 2016.

Podpora z programu GAMA je určena pracovníkům (případně též studentům) z pracovišť UK, kde vznikají výsledky aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje s komercializačním potenciálem. Ve třetím kole interní soutěže budou podpořeny dva druhy kvalitních projektů.

1.  Větší projekty:

Maximální doporučený objem podpory na jeden dílčí projekt je cca 900 000 Kč na celou dobu realizace, jejíž předpokládaná délka je zhruba 12–18 měsíců. Osobní náklady mohou být ve výši max. 40 % celkových způsobilých nákladů dílčího projektu.

2. Menší projekty:

Maximální doporučený objem podpory na jeden dílčí projekt je cca 200 000 Kč na celou dobu realizace, jejíž předpokládaná délka je zhruba 12 měsíců.

Výsledkem dílčího projektu by mělo být ověření funkčnosti zamýšlené metody, prototypu, funkčního vzorku apod., včetně zajištění potřebné ochrany duševního vlastnictví a průmyslových práv a příprava na další kroky vedoucí k praktickému uplatnění na trhu. Financování z programu GAMA TA ČR není určeno pro podporu základního výzkumu.

V případě zájmu o účast v 3. kole interní soutěže informujte co nejdříve Grantové oddělení fakulty o vašem záměru.

Kontaktní osoba:

Ing. Michaela Horáková Břízová, @email, tel.: 22443 5828

Více informací o programu GAMA naleznete zde.

Vytvořeno: 8. 4. 2016 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Ing. Michaela Horáková Břízová