Výměnné pobyty s Thajskem

Programu „DUO-Thailand Fellowship Program“ umožňuje výměnné pobyty vysokoškolských studentů mezi Thajskem a zeměmi Evropské unie.

Jedná se vždy o výměnu dvou osob, přičemž výměnu každé dvojice je třeba projednat samostatně. Během výměnného pobytu má účastník získat alespoň 6 kreditů. Kromě účasti na výuce má být náplní pobytu také provádění výzkumu (zaměřeného např. na přípravu diplomové práce). Délka pobytu je jeden semestr.

Žádost podává vždy thajská vysoká škola, s níž je výměna dohodnuta (nejprve se tedy obě vysoké školy musí domluvit mezi sebou, a pak thajská vysoká škola jménem obou podá žádost u uvedeného úřadu v Thajsku). Podává se thajské Kanceláři pro strategii mezinárodní spolupráce (Bureau of International Cooperation Strategy), a to buď poštou na níže uvedenou adresu nebo osobně.
Uzávěrka podávání přihlášek poštou je 27. srpna 2012 (rozhodné je datum poštovního razítka).

Bližší informace jsou k dispozici na http://www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=3813.

Vytvořeno: 30. 7. 2012 / Upraveno: 19. 12. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.