Jednání fakulty s Fakultní nemocnicí v Motole

Vztahy fakulty a vedení FN Motol
27. 11. 2006 – stav jednání a očekávaný nejbližší vývoj

• Vedení fakulty spolu s právníky a po konzultaci s právním oddělením UK připravilo stanovisko ke klíčovým oblastem, které pokryje nová Dohoda o spolupráci. Právní oddělení FN Motol připravuje první návrh k připomínkám.
  • Návrh děkana prodloužit platnost smlouvy o stravování studentů vzhledem k časové tísni ředitel FN Motol dr. Ludvík odmítl a téma chce projednat na společném jednání.
  • Ředitel Kolejí a menz Ing. M. Bém děkanovi potvrdil, že je ochoten neprodleně navázat na existující dohodu o stravování za totožných podmínek jako dosud – jakmile to umožní FN Motol.

28. 11. společná schůze J.M. rektora UK, kolegia děkana UK 2. LF a předsednictva akademického senátu UK 2. LF. Téma: současný stav a budoucí vývoj jednání s ředitelem FN Motol.

1. 12. schůzka děkana UK 2. LF a ředitele FN Motol. Předchozí termíny schůzek pan ředitel dr. Ludvík zrušil vzhledem ke své mimořádné pracovní zaneprázdněnosti. Termín 1. 12. byl potvrzen oběma stranami jako vyhovující.

O. Hrušák

Poslední aktualizace: 17. 12. 2018 / prof. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D.
Byla tato stránka užitečná?