Zapisování na VP a PVP

Zápis volitelných a povinně volitelných předmětů pro studenty 2. a vyšších ročníků Všeobecného lékařství

Přihlašování studentů:

1. Přístup k zapisování volitelných předmětů je přes náš fakultní web – http://online.lf2.cuni.cz/vp/,
    samotné přihlašování začíná ve středu 22. října v 17.00

2. Student zadá svůj login a heslo jako při hodnocení předmětu (studentská anketa).

3. Po přihlášení se vám zobrazí seznam volitelných předmětů seřazených podle ročníku a abecedy (resp. se zobrazí jen aktuální ročník studenta).

4. Po kliknutí na zvolený předmět se zobrazí statistika (volné termíny, data předmětů).

5. Student kliknutím zvolí požadovaný volný termín.

6. Poté následuje 24 hodinová prodleva, po které se může student z předmětu odhlásit a přihlásit na jiný volný předmět.

7. Pokud si student v ročníku zapisuje dva volitelné předměty, časová prodleva mezi zápisy těchto předmětů je 24 hodin.
Vytvořeno: 21. 10. 2008 / Upraveno: 13. 11. 2018 / Jana Ocelková, DiS.