Změny v Oddělení pro web a média

Na jaře letošního roku došlo k organizačnímu sloučení Oddělení pro web a média s fotolaboratoří. Od 1. 1. 2018 dochází v tomto oddělení k personálním změnám i ke změnám v rozsahu poskytovaných služeb.

S koncem roku 2017 odcházejí do důchodu fotografka Naďa Krátká (na fakultě působila 23 let) a fotograf a technik Vlastimil Stárek (po úctyhodných 40 letech na fakultě). Od října 2017 je novou posilou oddělení fotograf a technik Michal Hladík, který kromě zajišťování fotografií pro potřeby webu a propagace fakulty postupně přebírá agendu související s tiskovými službami oddělení. Objednávky, faktury a další administrativu oddělení nadále spravuje Irena Sýkorová, o web a PR se starají Petr Andreas a Tereza Kůstková (od 1. 4. 2017 zároveň vedoucí oddělení). Celé oddělení, včetně redakce webu, sídlí od léta společně v pavilonu W/10 v prostorách bývalé fotolaboratoře ve stejné budově, kde sídlí Ústav jazyků.

Aktualizovaný ceník služeb, které naše oddělení nabízí studentům a zaměstnancům 2. LF UK a zaměstnancům FN Motol najdete zde. Nově zajišťujeme výrobu vizitek. K drobné změně dochází u tisku posterů, kde z kapacitních důvodů od ledna 2018 už nenabízíme jejich grafické zpracování, zajišťujeme pouze tisk z dodaných podkladů.

Součástí oddělení je od 1. 11. 2017 velkokapacitní černobílá kopírka, která se k nám přestěhovala z děkanátu, kde ji měla na starost Jitka Štulíková. Rozsah služeb poskytovaných na tomto zařízení se nemění, s požadavky se nově můžete obracet na Irenu Sýkorovou.

Vytvořeno: 21. 12. 2017 / Upraveno: 25. 1. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková