Zvýhodněné vstupenky na koncert skupiny Fragile

Informační, poradenské a sociální centrum Univerzity Karlovy srdečně zve na koncert skupiny Fragile. Pro pedagogy, studenty a  zaměstnance UK jsou nabízené vstupenky za zlevněnou cenu 200 Kč.

Fragile je slovenská vokální hudební skupina, kterou tvoří osobnosti známé z televizních obrazovek a divadel. Věnuje se interpretaci známých hitů bez hudebního doprovodu (tedy „a capella“). Již třetím rokem vystupuje v projektu Hlasy společně s československou legendou Richardem Müllerem v desítkách měst Čech a Slovenska. Představení Fragile jsou plné nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru.

Koncert se koná 15. 2. 2016 v Malostranské Besedě, Malostranské náměstí 34/21, Praha 1 od 20.30.

Repertoár koncertu tvoří písně světových i domácích interpretů jako Sting, Lord, Richard Müller, Karel Gott, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, The Real Group, Karel Gott a mnoho dalších. Proto zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

Lístky si můžete zarezervovat na e-mailu: @email, a poté si je vyzvednout v Malostranské Besedě.

Vytvořeno: 1. 2. 2016 / Upraveno: 6. 9. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková