Srdíčková párty

Poděkování RNDr. Janě Lisoňové

Jménem Společnosti C-M-T děkuji paní doktorce Janě Lisoňové z Kliniky dětské neurologie Fakultní nemocnice v Motole za krásný nápad uspořádat pro naše děti, jejich rodiče a členy společnosti Srdíčkovou párty a jeho skvělou realizaci!

Paní doktorka, její přátelé a kolegové pro nás připravili bohatý program na sobotu 14. února. Děti i dospělí se dobře bavili při sledování loutkového představení Vlk a hlad. Jeho autor Jakub Folvarčný se volně inspiroval pohádkami o Červené Karkulce a o neposlušných kůzlátkách. Všichni jsme drželi palce při tanečních vystoupeních. Děti se mohly zapojit do her a soutěží, zatančit si s klaunem – kouzelníkem. Tu nejlepší zábavu si vymyslely samy. Skákání na nafukovací balonky dokud jeden po druhém všechny nepraskly.

Vážíme si toho, že jste akci pořádali ve svém volném čase a bez nároku na finanční příspěvek!

Děkuji také tanečnímu klubu Rincon Latino v Praze za to, že nám narychlo poskytli azyl, když jsme doslova na poslední chvíli přišli o prostor, který jsme si původně dojednali.

Blanka Klouzalová
Místopředsedkyně Společnosti C-M-T