Děkanský sportovní den

Ve středu 12. října si studenti 2. lékařské fakulty UK mohli odpočinout od studijních povinností a strávit den sportováním. Ústav tělesné výchovy pro ně připravil bohatou nabídku sportovních aktivit, které se odehrávaly jednak ve Sportovním centru Univerzity Karlovy a jednak na externích sportovištích. Přes velmi nepříznivé počasí si cestu k pohybové aktivitě našlo 272 studentů, kteří si vybrali jeden z následujících sportů či turnajových klání: golf pro začátečníky, golfový turnaj, turnaj ve squashi, slackline, sportovní lezení, nordic walking, stepaerobik, pilatjogu, basketbalový turnaj, volejbalový turnaj, florbalový turnaj, aqua aerobik, plavání, posilovnu. Studenti tak mohli uplatnit své dovednosti a schopnosti jak v kolektivních sportech, tak i v individuálních, potěšil nás zájem o sporty tradiční i ty méně známé.

Počet studentů potvrdil, že čas na sport si najdou i ve volném dni, a že aktivní pohyb má v jejich studiem naplněném čase své místo.

Rád bych poděkoval všem kolegům z Ústavu tělesné výchovy za přípravu a organizaci sportovních aktivit v rámci letošního Děkanského sportovního dne.

Jan Gajdošík

Vytvořeno: 3. 11. 2011 / Upraveno: 2. 2. 2017 / MUDr. Jana Djakow