GOLF 2/100 + RSD + GCSB

GOLF 2/100 + RSD + GCSB

To není žádný rébus, i když hrát golf je mnohdy těžší.

U příležitosti 100. výročí založení Českého vysokoškolského sportu a v rámci Rektorského sportovního dne byl dne 12. května 2010 uspořádán turnaj ve spolupráci s Golf Clubem Stará Boleslav pro studenty Univerzity Karlovy, a nejen pro ně, ale i pro učitele a zaměstnance.

Některým se dařilo méně, někomu více, někdo si HCP hodně vylepšil, někdo jen málo, někteří ještě musí více trénovat, ale důležité je, že si všichni přišli zahrát na příjemné a pohodové hřiště blízko Prahy.

Mezi ty, kteří hodně vylepšili své pozice patří PhDr. Jan VÍŠEK z Ústavu výpočetní techniky UK, který se tak stal vítězem kategorie „Učitelé a zaměstnanci UK“, stejně tak jako vítěz kategorie „Studenti“ Petr CEPÁK z FTVS UK, který byl i celkově nejúspěšnějším hráčem a získal kromě první ceny ještě pohár.

Vítězkou kategorie „Studentky“ se stala posluchačka UK 3. LF Jana DRAHOZALOVÁ.

Všem GRATULUJEME!!! a přejeme i nadále Hezkou hru!

PaedDr. Ivana Vladyková, ÚTV 2. a 3. LF UK Ředitel turnaje RSD Golf 2

Praha, 12. 5. 2010