Předvánoční bazárek

Předvánoční bazárek – studentská charitativní akce na podporu LDN

Pod názvem „Předvánoční bazárek“ proběhla dobročinná akce studentského spolku Motolák, během níž se podařilo studentům na základě prodeje pro původní majitele nepotřebných věcí získat 3459 Kč, které dostane Léčebna dlouhodobě nemocných v Motole. Prodaly se téměř všechny dary, které byly do bazárku věnovány, a co zbylo, bude věnováno nějaké charitativní organizaci.

V bazárku před Velkou posluchárnou (probíhal 20. 12. 2010 celý den) se objevily vedle jistě důstojných vánočních dárků a užitečných věcí i ty recesivní, takže kdo koukal a nenakoupil, ten se mohl alespoň zasmát, a kdo nakoupil, tak má radost doma! Akce byla navíc podpořena studentskou tombolou – mezi cenami se obzvláště těšila pozornosti učebnice známá jako „Žlutá bible“ s vlastnoručním podpisem autorky nebo fotografie se členy nejpřísnějšího ústavu 2. LF (minimálně co do počtu mrtvých u zkoušek).

Motto akce by mohlo znít „Legrace pro nás – my pro LDN“. V pozitivním smyslu jednoznačně předčila naše očekávání. Těšíme se proto na příští rok, kdy letos ozkoušenou akci zopakujeme a vylepšíme (propagaci, místo konání, sběr věcí).

Děkujeme hlavním organizátorkám bazárku – Hance ŠedivéZdeňce Homolkové z Motoláku. Děkujeme všem, kdo v Předvánočním bazárku nakoupili a přejeme krásné Vánoce!

-az-

Vytvořeno: 22. 12. 2010 / Upraveno: 20. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK