Setkání se zástupci lékařské fakulty ze Soulu

Děkani Daehee Kang, M.D., Ph.D., a prof. MUDr. Vladimír Komárek, CSc.

Členové kolegia děkana naší fakulty se setkali s tříčlennou delegací z lékařské fakulty z korejského Soulu. Děkan 2. LF UK prof. MUDr. Vladimír Komárek, CSc., a Daehee Kang, M.D., Ph.D., děkan Seoul National University College of Medicine z Korei, podepsali v průběhu schůzky Memorandum o porozumění.

Memorandum se týká vzájemné spolupráce v oblasti vzdělávání a výzkumu, včetně recipročních výměnných pobytů akademických a administrativních pracovníků a studentů na obou institucích. Výměnu studentů pak konkretizovali podpisem dalšího dokumentu, podrobněji řešícího podmínky studentských výměn.

Schůzky se za korejskou stranu dále zúčastnili proděkan pro vzdělávání Seungyong Jeong a proděkan pro doktorské studium Seungyong Seong. Naši fakultu zastupovala doc. MUDr. Květa Bláhová, CSc., doc. MUDr. Vojtěch Havlas, Ph.D., prof. MUDr. Roman Kodet, CSc., a prof. MUDr. Jan Trka, Ph.D.

Vytvořeno: 16. 10. 2015 / Upraveno: 2. 2. 2017 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková