Vánoční nadílka v Motole

Jedné vánoční, byť nezasněžené středy dorazil duch Vánoc i do 8. patra dětské nemocnice. Rozsvítil se stromeček a za jeho větvičkami vykukovaly nadšené děti v očekávání, co se bude dít. Triangl zacinkal na uvítanou krásným zpěvačkám, které spojily své hlasy a rozezněly nemocnici vánočními koledami. Dětem byly rozdány různé hudební nástroje pro ještě vánočnější a veselejší atmosféru, a kdo chtěl a uměl, mohl se přidat a hrát. Yoyer Honza poté dětem předvedl, co všechno se dnes dá s moderním yoyem provádět. A jelikož byli všichni moc hodní, dostali spoustu hraček a dárků, které jim pomohou ukrátit dlouhé chvíle v nemocnici. Desítky dalších dárkových balíčků putovaly i k dětem na pediatrických odděleních a oddělení hematoonkologie.

Děkujeme za spolupráci všem, kteří se na nadílce s námi podíleli – zpěvákům, yoyerům, dobrovolníkům z DC Motol, sestřičce Darině Kozlik-Skaličkové spolu s dalšími ochotnými sestrami a bratry a také všem společnostem, které nám všechny dárky laskavě a ochotně věnovaly.

Gabriela MlčochováZuzana Parolková,
organizátorky akce a studentky 5. ročníku