Vědecká konference UK 2. LF 2008 startuje!

Vážené kolegyně a vážení kolegové, pedagožky, pedagogové, vědkyně, vědci, studentky a studenti!

Je tu opět Vědecká konference naší fakulty – doufám, že bude ještě kvalitnější a zajímavější než vloni. Stejně tak doufám, že ji navštívíte v ještě hojnějším počtu. Konat se bude 23. a 24. 4. 2008 a vědecký program budou doprovázet i akce sportovní a kulturní. Pro aktivní účastníky vědeckého programu je připraveno několik atraktivních cen.

Jak již víte, konference je otevřená pro všechny studenty pregraduálního a doktorského studia a mladé pracovníky fakulty a nemocnice. Povinná je účast pro všechny studentky a studenty doktorského studia ve třetím a vyšších ročnících, v presenční i kombinované formě (pokud nepresentovali své výsledky v minulém ročníku).

Prosím, věnujte velkou pozornost důležitým termínům a pokynům k přípravě abstrakt!

Vědecká konference UK 2. LF v datech:

31. 1. spuštění elektronického příjmu abstrakt
14. 3. ukončení elektronického příjmu abstrakt
14.–31. 3. hodnocení zaslaných abstrakt vědeckým výborem
1. 4. oznámení o přijetí/nepřijetí příspěvků a jejich formě (přednáška/poster)
23.–24. 4. Vědecká konference UK 2. LF

prof. MUDr. Jan Trka, Ph.D.

Vytvořeno: 8. 1. 2008 / Upraveno: 11. 1. 2019 / Administrátor 2. LF UK