Novinky na webových stránkách 2. LF

V průběhu prázdnin jsme připravili několik vylepšení fakultních stránek. K vyhledání všeho podstatného nyní můžete snadno využít jedinou stránku, která se zobrazí při kliknutí na záložku Vyhledávání v hlavním menu. Díky tematickým okruhům snadno a rychle najdete požadovanou informaci, takže již nebudete muset bezradně klikat a hledat, kde by tak mohl být schovaný formulář pro cestovního příkaz, mapy umístění pracovišť nebo návod jak se připojit k wi-fi v knihovně. Zkrátka snadná orientace na webových stránkách 2. LF bez nekonečného proklikávání se stala realitou . Máte-li pocit, že víte o odkazu, který by na této stránce neměl chybět, dejte mi prosím vědět na @email.

Další hlavně studenty myslím vítanou novinkou je webmasterem Ing. Prokšem připravený systém rozvrhů, které mohou upravovat online samotná pracoviště. Každý se tak může snadno přesvědčit, zda je rozvrh aktuální (viz datum poslední aktualizace v pravém horním rohu každého rozvrhu). Pracoviště také mohou v rozvrzích snadno informovat, kdy a kam se mají studenti dostavit. V případě 1.–3. ročníku je možné prohlížet rozvrhy pro jednotlivé kruhy. Pro 4.–6. ročník se vkládají rozvrhy jednotně pro celý ročník, ale je možné rozvrh měnit podle aktuální situace během akademického roku (např. pro kruh, který právě na pracovišti stážuje). To vše by mělo mimo jiné pomoci rychle informovat studenty o změnách.

Ke zveřejnění na webu předala MUDr. Jana Djakow, editorka.

Vytvořeno: 10. 10. 2008 / Upraveno: 2. 2. 2017 / Administrátor 2. LF UK