Voják bude! ... i s novým kabátem i s novou vestou

Dr. Voják, klub naší fakulty, na tom v poslední době nebyl úplně nejlíp. Na jeho hlavu začalo padat příliš mnoho stížností a připomínek a návštěvnost postupně klesala, až narazila na samé dno. Celé prázdniny byl Voják mimo provoz a bylo otázkou, zda se vůbec něco jako Dr. Voják bude konat dál.

Ale!

Vojáka se chopili noví provozovatelé a od srpna prochází Voják rekonstrukcí, aby za pár dní byl v plné polní připraven na nový akademický rok.

Na co nového nebo jiného se můžeme těšit? Nový Voják bude nekuřácký! Bude pivo – jiné a lepší! Bude kafe – jiné a lepší! K točené kofole se přidá točená malinovka a na jídelním lístku už nebudou jen párky s hořčicí. Vzadu, kde stával stolní fotbal a klavír, se přidají pohodlná křesla a gauč s knihovnou, aby bylo kam zapadnout v mezičase mezi semináři.

Studentský podnik, který bude sloužit studentům i přes den, už dlouho potřebujeme. V současné době totiž není na Plzeňské nic. A to doslova – žádný menší obchod, bar, dokonce ani automat na kafe nebo na bagety, a proto platilo, že výuka v nových prostorách teoretických ústavů je spíš za trest než za odměnu.

Doufáme, že s novým Vojákem, který nám dát najíst, napít a schová nás do svých knihovniček a křesel, se Plzeňská stane příjemnějším místem a hlavním setkávacím místem pro celou fakultu!

Podívejte se do fotogalerie na to, jak se Voják postupně mění! V nejbližší době přineseme podrobnější informace o tom, kdy bude Voják otevřen, kalendář akcí, kontakty na nové provozovatele i odkaz na zbrusu nové stránky Dr. Vojáka.

-DankaHumlová-

Vytvořeno: 24. 9. 2012 / Upraveno: 13. 12. 2018 / MUDr. Jana Djakow