Vyhlášení výsledků Studentského hodnocení výuky 2005/2006

Na minulé vědecké radě, která se konala 19. září 2006, byla vyhodnocena anketa Studentského hodnocení výuky. Výsledky byly vyhlášeny do dvou kategorií a to na 1. až 3. ročník a na 4. až 6. ročník.

Mám velkou radost z výsledků „zahřívacího ročníku“ studentské ankety. Za prvé mne těší setkat se s nejlépe hodnocenými pedagogy. Za druhé je vidět, že studenti často oceňují náročné pedagogy. Nenaplnily se tedy obavy, že studenti budou jako nejlepší hodnotit ty, kteří po nich nepožadují moc znalostí.
Doufám, že současný akademický rok, kdy jsme se rozhodli k anketám přimět všechny studenty, opět potvrdí, že naši studenti chtějí kvalitní studium a jsou sami připraveni podávat kvalitní výkon.

doc. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D.
děkan

1. až 3. ročník

1. doc. MUDr. Josef Zámečník, Ph.D. – Ústav patologie a molekulární medicíny
  2. prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc. – Ústav fyziologie
  3. doc. MVDr. Luděk Vajner, CSc. – Ústav histologie a embryologie
  4. MUDr. Marie Žaloudíková, Ph.D. – Ústav patologické fyziologie
  5. MUDr. Filip Prusík – Ústav lékařské mikrobiologie

4. až 6. ročník

1. MUDr. Zuzana Blechová – I. infekční klinika
  2. doc. MUDr. Milan Kvapil, CSc. – I. interní klinika
  3. MUDr. Pavel Toupalík – Ústav soudního lékařství
  4. MUDr. Josef Mališ – Klinika dětské hematologie a onkologie
  5. MUDr. Daniel Groh – Klinika ušní, nosní a krční

doc. MVDr. Luděk Vajner, CSc. MUDr. Marie Žaloudíková, Ph.D. MUDr. Filip Prusík

MUDr. Zuzana Blechová doc. MUDr. Milan Kvapil, CSc. MUDr. Pavel Toupalík MUDr. Josef Mališ MUDr. Daniel Groh

Hlasování
Cílem ankety bylo poznat názor studentů na různé aspekty výuky, které jsou pro vedení a jednotlivé ústavy a kliniky fakulty klíčová. Spolu s ostatními faktory spoluvytváří obraz o výkonnosti jednotlivých pracovišť. Na webu byl umístěn seznam anket pro hodnocení výuky jednotlivých předmětů. Hlasování bylo anonymní, to znamená, že systém evidoval, zda příslušná osoba hlasovala, nikoliv jak. V rámci ankety dostali hodnotitelé také prostor pro podněty ke zlepšení výuky na fakultě.
-mc-
Foto N. Krátká – Fotolaboratoř