Vysokoškolská volejbalová liga

S radostí oznamujeme všem sportovním fanouškům z řad studentů a pedagogů 2. a 3. lékařské fakulty a samozřejmě i ostatních fakult UK, že náš akademický volejbalový team děvčat získal a současně obhájil celkové vítězství v letošním ročníku vysokoškolské volejbalové ligy. Družstvo ve složení V. Baluchová (3. LF), A. Gregušová (3. LF), E. Adenubiová (3. LF), K. Bezdíčková (3. LF), P. Glückeriková (3. LF), L. Černá (3. LF), E. Řehořková (3. LF), Š. Zelená (3. LF), T. Zápalová (3. LF), S. Linhartová (2. LF) a Z. Homolková (2. LF) ztratilo v průběhu celé soutěže pouze čtyři sety a jen v jednom utkání odešlo se smírným výsledkem 2:2 na sety. Vítězství je o to cennější, že v druhé části soutěže odjely dvě hráčky základní sestavy na zahraniční studijní pobyt a družstvo si muselo rychle zvyknout na novou nahrávačku. Ani tato změna na důležitém postu v průběhu rozehrané soutěže nezastavila vítěznou cestu družstva a konečnou obhajobu loňského vítězství. Poděkování patří všem hráčkám za výbornou reprezentaci a skvělý sportovní výkon i výsledek. Pro úplnost uvádíme také jména soupeřů – VŠE/A, VŠE/B, ČVUT – fa stavební, ČVUT – fa chemická, UK – fa filozofická.

PaedDr. I. Čechovský
Ústav tělesné výchovy 2. a 3. LF