Motolská míle – registrace

Sportovní část Vědecké konference 2010 – Motolská míle

Milí příznivci motolského sportu,

dovolujeme si vás pozvat již na 4. ročník MOTOLSKÉ MÍLE, běhu, který se stal oblíbenou součástí Studentské vědecké konference. Tento běh se uskuteční ve čtvrtek 8. 4. 201017.30. Startuje se od atria před budovou děkanátu UK 2. LF, kde budou všem zaregistrovaným účastníkům v bílých pláštích přidělena startovní čísla. Před začátkem závodu bude též možné využít k převléknutí předem připravených šaten.

Jako obvykle je závod rozdělen do čtyř kategorií: muži, ženy do 35 let a muži, ženy nad 35 let. Letos jsme pro vás připravili novou a ještě zajímavější závodní trasu. Kromě ní se můžete těšit i na pěkné ceny pro vítěze.

Prosíme všechny, kteří mají chuť si na závěr konference zasportovat, aby se z organizačních důvodů předem zaregistrovali pomocí následujícího on-line formuláře (registrace bude možná také na místě 30 minut před startem).

Přijďte strávit akční podvečer v Motole jinak, než jste zvyklí! Nebudete litovat!

Těšíme se na vaši účast.

Za organizační tým Motolské míle Motolák – Studentský spolek UK 2. LF

Ke zveřejnění na webu předal Aleš Lukš, 19. 3. 2010.

Vytvořeno: 19. 3. 2010 / Upraveno: 18. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK