Celostátní konference studentských vědeckých prací s mezinárodní účastí v Plzni

První oznámení

Termín konání konference: 16. listopadu 2006

Spectabilis, paní/pane proděkane,
s odvoláním na předběžnou informaci o konání Celostátní vědecké konference studentských vědeckých prací posluchačů lékařských fakult České a Slovenské republiky si Vám dovoluji zaslat informace o termínu konání konference, termínu odevzdání přihlášek, abstraktů a požadavků na ubytování.
Konference bude jednodenní, program bude rozdělen na dvě paralelní sekce. Jednu sekci budou tvořit práce teoretické a preklinické, ve druhé sekci budou prezentovány práce klinické. Z každé lékařské fakulty do soutěže rádi přivítáme dvě práce do sekce teoretické/preklinické a dvě do sekce klinické. Fakulty, které vyučují obor zubní lékařství, mohou do klinické sekce přihlásit jednu práci z tohoto oboru.
Prosíme zájemce o účast v soutěži a konferenci o pečlivé vyplnění přiložené přihlášky.
Termín odevzdání přihlášky: do 15. září 2006

Místo konání: Lékařská fakulta UK v Plzni, Šafránkův pavilon
Ubytování účastníků: vysokoškolské koleje LF UK v Plzni
Instrukce pro odevzdání abstrakt:

Termín pro přijetí abstrakt: do 30. září 2006
Formát abstrakt: strana A5, horní okraj 2 cm, ostatní okraje 1,5 cm, písmo Times New Roman, velikost 10, maximálně rozsah 1 strany A5!
Strukturování abstrakt: Název práce, Autor (kontakt e-mail), Školitel, Pracoviště

Kontaktní adresa pro příjem přihlášek a abstrakt: @email

Se srdečným pozdravem
doc. MUDr. Jiří Kobr, Ph.D.
Proděkan pro vědu, výchovu a zahraniční styky
Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Plzni

Poslední aktualizace: 10. 1. 2019 / Administrátor
Byla tato stránka užitečná?