Děkanský sportovní den 2018/2019 se koná v úterý 2. dubna 2019. V tento den se ruší plánovaná výuka v plném rozsahu.
Zúčastnit se mohou studenti i zaměstnanci 2. a 3. lékařské fakulty.
Přijďte si zasportovat a zasoutěžit se svými spolužáky a vyučujícími.
Sportoviště:
Sportovní centrum UK Hostivař
Praha 10, Bruslařská 10, 102 00
Dopravní spojení:
Metro „A“ – stanice Skalka, dále bus č. 125 do zastávky Gercenova
Vybrat si můžete z individuálních a kolektivních sportů z následující nabídky:
Aerobik / 10.00–11.00 / sál A1 – SC UK Hostivař
Aerobik
Čas: 10.00–11.00
Místo: sál A1 – SC UK Hostivař
Přihlašování: nepřihlašuje se
Pokyny: s sebou – sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv, malý zámek k šatnové skřínce
Organizuje: Bc. Tereza Štveráková
Aqua fitness a sauna / 14.00–15.00 / bazén – SC UK Hostivař
Aqua fitness a sauna
Čas: 14.00–15.00
Místo: bazén SC UK Hostivař
Přihlašování: nepřihlašuje se
Pokyny: s sebou – studenti plavky bez kapes, studentky ideálně jednodílné plavky
Organizuje: PaedDr. Hana Milerová
Atletický víceboj týmů a štafety 4x 100 m / 14.30 / atletický ovál
Víceboj týmů (vrh koulí, skok daleký ) a štafeta 4x 100 m
Čas: 14.30
Prezentace: 14.15 u vodního příkopu na atletickém oválu
Pravidla – za tým startuje jeden účastník ve vrhu koulí (muž 7,26 kg, nebo žena 4 kg), ve skoku dalekém a společně tým ve štafetě na 4x 100 m.
Disciplíny budou přepočítány podle vícebojařských tabulek a z času štafety vyděleným čtyřmi bude vypočten čas na 100 m.
Vyhodnocena bude zvlášť štafeta a víceboj.
Podmínky startu – minimálně jedna žena ve štafetě. Na oválu se nesmí běžet v kopačkách či „spajkách“.
Přihlášky: do 31. 3. 2019 na @email
Organizuje: Mgr. Petr Horn
Badminton / 11.00–14.00 / Badminton Arena Skalka Praha 10 – TESCO (metro Skalka)
Badminton
Čas: 11.00–14.00
Místo: Badmintonová aréna Skalka (Baskalka – Tesco) www.baskalka.cz
Pokyny: s sebou sálovou obuv, sportovní oblečení / rakety a míče jsou k dispozici
Přihlášky: do 30. 3. 2019 @email
Sraz: 10.30 před vstupem na hřiště
Herní systém: dvouhry / čtyřhry – dle počtu přihlášených
Organizuje: Mgr. Klein
Beachvoleyball – turnaj smíšených dvojic
Beach-turnaj smíšených dvojic
Čas: 13.00–16.00
Organizátor: PhDr. Markéta Kašparová
Místo: Sportovní areál HAMR Braník, Vltavanů 1542, Praha 4
Kapacita: 8 smíšených dvojic
Přihlášky: do 25. 3. 2019 e-mailem @email
Prezentace: 12.50 v beachvolejbalové hale
Herní systém: 2 skupiny po 4 párech, dále pak podle pořadí ve skupině utkání o 1. a 3. místo
Účastníci: studenti a zaměstnanci 2. LF a 3 .LF
Basketbal – absolventi x studenti / 14.30–17.30 / centrální hala B, SCUK
Basketbal 3+3
Datum: 2. 4. 2019
Organizátor: PaedDr. Květa Skálová
Místo: Sportovní centrum UK Hostivař – centrální hala – hřiště „C“
Čas: 14.30–17.30
Kapacita: 10 družstev
Přihlášky: do 30. 3. 2019 e-mailem @email
Prezentace: 14.15 před centrální halou SCUK Bruslařská 10, Praha 10
Program: turnaj smíšených družstev 3x 3
Herní systém: základní skupiny 2 po 5 družstvech – systém každý s každým, dále vítězové skupin sehrají utkání o 1. místo
Účastníci: studenti a zaměstnanci 2. LF i 3. LF
Poznámka: čtyřčlenná družstva – hrají tři hráči a na hřišti musí být jedna žena po celou hrací dobu, zápasy si rozhodují družstva navzájem podle rozpisu.
Každé družstvo si zajistí tmavá a světlá trička.
Fotbal – turnaj / 10.30–14.00 / fotbalové hřiště
Fotbalový turnaj
Čas: 10.30-14.00
Místo: fotbalové hřiště SCUK
Pokyny: maximální počet hráčů v týmu 10. Hraje se podle pravidel malého fotbalu 4+1, hráči nesmí použít kopačky s „kolíky“. Týmy musí mít jednotné dresy a píšťalku.
Přihlašování: emailem na @email, do 30. 3. 2019
Organizuje: Mgr. Petr Horn
Fotbal – zápas studenti x absolventi / 16.30 / fotbalové hřiště
Fotbalový zápas studenti versus absolventi
Čas: 16.30
Místo: Fotbalové hřiště SCUK
Sraz týmů: 16.00 u vstupu do bazénu
Hraje se 2x 40 min. s „hokejovým střídáním“. Hráči nesmí použít kopačky s kolíky.
Organizuje: Mgr.Petr Horn @email
Overball / 13.00–14.00 / sál A3
Overball
Čas: 13.00–14.00
Místo: sál A3
Pokyny: sportovní oblečení
Přihlašování: @email
Organizuje: PaedDr. Věra Svobodová, CSc.
Pilates / 13.00–14.00 / A3
Pilates
Čas: 13.00–14.00
Místo: A1 SCUK Hostivař
Pokyny: sportovní oděv
Přihlášky: do 31. 3. 2019 @email
Organizuje: Bc. Tereza Štveráková
Sauna / 15.00–17.00 / sauna, bazén
Sauna
Čas: 15.00–17.00
Místo: sauna, bazén SC UK – Hostivař
Přihlášky: nepřihlašuje se
Pokyny: s sebou dva ručníky (jeden do sauny, jeden do odpočívárny), nealkoholický nápoj, vstup přes prostor bazénu.
Pravidla: Do sauny je zakázán vstup v plavkách či jiném oděvu – použijte ručník nebo prostěradlo.
Před vstupem do sauny si sundejte všechny prstýnky, náramky, přívěšky či jiné ozdoby vyrobené z kovů.
Softbal – / 12.00–15.00 / softbalové hřiště
Softbal
Čas: 12.00–15.00
Místo: softbalové hřiště SC UK – Hostivař
Přihlášky: do 31. 3. 2019
Zahájení: 12.00, sraz 11.30 ve SC UK na softbalovém hřišti, ukončení 15.00
Družstva: min. 9 hráčů
Hrací systém: hra na 7 směn
Poznámka: hraje se na oficiálním softbalovém hřišti SC UK
Organizuje: Mgr. Přemysl Žák, @email
Stepaerobic / 11.00–12.00 / sál A1
Stepaerobic
Čas: 11.00–12.00
Místo: sál A1 – SC UK Hostivař
Přihlašování: přihlašování do 31. 3. 2019 na e-mail @email
Pokyny: s sebou – sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv, malý zámek k šatnové skřínce
Organizuje: PaedDr. Hana Milerová
Voleyball – turnaj / 15.00–17.30 / centrální hala B/C
Volejbalový turnaj
Čas: 15.00–17.30
Místo: centrální hala B/C
Přihlášky: do 31. 3. 2019 na @email
Pokyny: herní systém dle počtu přihlášených družstev. Dle pravidel šestkového volejbalu. V každém týmu minimálně dvě ženy na hřišti po celou dobu hry.
Nutná sálová obuv.
Organizuje: PaedDr. Ivan Čechovský
Yoga / 15.00–16.00 / sál A1
Yoga
Čas: 15.00–16.00
Místo: sál A1 – SC UK Hostivař
Přihlašování: do 31. 3. 2019 na @email
Pokyny: sportovní oblečení a obuv, malý zámek k šatnové skřínce
Organizuje: Karla Laudová
Zumba / 12.00–13.00 / sál A1
Zumba
Čas: 12.00–13.00
Místo: sál A1 – SC UK Hostivař
Přihlašování: nepřihlašuje se
Pokyny: s sebou – sportovní oblečení a obuv, malý zámek k šatnové skřínce
Organizuje: Elsa Zemánková
Zdravotní tělesná výchova / 14.00–15.00 / sál A3
Zdravotní tělesná výchova
Čas: 14.00–15.00
Místo: sál A3
Pokyny: sportovní oblečení a sálová obuv, nebo bez obuvi.
Přihlašování: nepřihlašuje se