2. ročník Školy mladých alergologů a klinických imunologů

registrace: 15. října 2023

přihlášky pasivních účastníků: 25. října 2023

Humpolec, Hotel Fabrika

Skupina mladých alergologů a klinických imunologů pod záštitou České společnosti alergologie a klinické imunologie pořádá 2. ročník Školy mladých alergologů a klinických imunologů s podtitulem Novinky v diagnostice alergických a imunopatologických stavů v klinické praxi.

Akce je určena pro mladé a začínající lékaře v alergologii a klinické imunologii.

Organizátory jsou MUDr. Tomáš Milota, Ph.D., Ústav imunologie 2. LF UK a FN Motol a MUDr. Zuzana Střížová, Ph.D., Ústav imunologie 2. LF UK a FN Motol.

Součástí programu jsou i přednášky a postery mladých alergologů a klinických imunologů se soutěží o nejlepší prezentaci.

Pro aktivní účastníky (přednáška či poster) je registrace zdarma, přihlášky do 15. října 2023

Pasivní účast zpoplatněna částkou 1500,- Kč, přihlášky do 25. října 2023.  Bližší informace naleznete v programu a na stránkách České společnosti alergologie a klinické imunologie.

Akce je prováděna dle stavovského předpisu č. 16 ČLK, má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK (ohodnocena 11 kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání lékařů.

Vytvořeno: 27. 9. 2023 / Upraveno: 15. 2. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová