Accelerate Your Science Research & Education with JoVE Videos (on-line webinář)

Srdečně vás zveme na on-line setkání pro akademické a výzkumné instituce z České republiky a Slovenska, během kterého zástupce JoVE, Eran Zait, předvede naživo JoVE videoprotokoly a výuková videa a bude hovořit o tom, jak je využívají vědci a studenti. Prostor bude také pro vaše dotazy.

Webinář bude v angličtině se vstupy v češtině a slovenštině přímo ve vašem webovém prohlížeči a pro přenos zvuku stačí mít k počítači připojené reproduktory nebo sluchátka.

Accelerate Your Science Research & Education With JoVE Videos (on-line webinář)

Během webináře se dozvíte:

• jak zdroje JoVE zlepšují výsledky výuky a zapojení studentů
  • více o tematickém zaměření JoVE a více o obsahu a výhodách přístupu ke zdrojům JoVE
  • jak používat zdroje JoVE, v knihovně, v učebně, a to při prezenční výuce i vzdáleně

JoVE je předním světovým producentem vědeckých videí, která zvyšují produktivitu, efektivitu a reprodukovatelnost výzkumu a vzdělávání v přírodních vědách, medicíně a technice, a nově také například v sociální psychologii nebo statistice. Kolekce v současnosti obsahuje více než 14 000 videí z rozmanitých oborů. Mezi první předplatitele časopisu JoVE patřily univerzity Harvard a MIT, od roku 2008 je indexován v Pubmed. V časopise publikují také vědci z Česka. Obsah JoVE je volně dostupný až na úroveň abstraktu, videa jsou opatřena titulky v několika jazycích, a součástí jsou také protokoly.

Vytvořeno: 21. 2. 2022 / Upraveno: 21. 2. 2022 / Mgr. Drahomíra Dvořáková