Akademická mobilita na rok 2009

V rámci meziuniverzitních dohod se mohou vědečtí a pedagogičtí pracovníci UK hlásit ke krátkodobým výzkumným, studijním a přednáškovým pobytům na zahraniční partnerské univerzity, termín odevzdání pro UK 2. LF je 17. 10. 2008.

Upřednostněni jsou pracovníci, jejichž vědecko-výzkumné projekty jsou zakotveny v pracovních plánech s jednotlivými zahraničními univerzitami, kooperují se zahraničním partnerem na společných výzkumných tématech, pořádají společné přednášky a semináře.

Nominace vědeckých a pedagogických pracovníků je zaslána k vyjádření zahraničním univerzitám. Po schválení pobytu si přijatí akademičtí pracovníci domluví se svým zahraničním partnerem termín výjezdu a informují o něm odbor pro zahraniční styky rektorátu.
Po návratu akademičtí pracovníci předkládají kopii Zprávy ze zahraniční cesty také na odbor pro zahraniční styky rektorátu.

Podrobnosti na http://www.cuni.cz/UK-225.html.

Vytvořeno: 4. 9. 2008 / Upraveno: 12. 11. 2018 / Administrátor 2. LF UK