Akademická síť Career.edu

Spectabilis, vážený pane děkane,
Spectabilis, vážený pane proděkane,
Vážený pane řediteli,

v letošním roce se Česká republika stala členem akademické sítě Career.edu, která sdružuje více než 400 významných univerzit a vědeckých center 26 států pěti kontinentů.

Univerzita Karlova stejně tak jako další akademická pracoviště v ČR může využít této neziskové sítě a bezplatně publikovat nabídku volných akademických pozic na jednotlivých pracovištích fakult a součástí UK. Na druhou stranu si studenti a akademičtí pracovníci univerzity mohou na zřízených webových stránkách www.career.edu vyhledat volná doktorandská, doktorská a pracovní místa jednak podle oboru a jednak podle státu.

Nabídka akademických pozic pokrývá řadu oborů, které se vyučují na Univerzitě Karlově: medicínu, přírodní vědy, matematiku, nanotechnologii, sociologii, filosofii, právo, pedagogiku i umění. Z prestižních univerzit, které jsou na akademickou síť napojeny, jsou to například Stanfordská univerzita, Univerzita v Yale, Univerzita v Albertě, Australská národní univerzita, Univerzita v Oxfordu, ETH Zürich a mnoho dalších.

Vezměte laskavě tuto informaci na vědomí a podle své úvahy s ní disponujte.

Se srdečným pozdravem,

prof. RNDr. Bohuslav Gaš, CSc.
prorektor pro vědeckou a tvůrčí činnost

Pozn.: Bližší informace viz www.Career.edu nebo
na e-mailové adrese @email

Vytvořeno: 24. 2. 2006 / Upraveno: 7. 11. 2018 / prof. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D.