Aliance 4EU+: výzva na společné vzdělávací projekty

V rámci projektu Evropských univerzitních aliancí (Erasmus+) vypsala Aliance 4EU+ první výzvu k přípravě společných vzdělávacích projektů. Vzdělávací aktivity mohou mít různé formy: workshopy a krátké intenzivní studijní zkušenosti, společné kurzy, moduly či studijní programy. Projekty mají testovat a zdokonalovat inovativní výukové postupy a nabídnout studentům všech šesti univerzit aliance (Karlova univerzita, Universität Heidelberg, Sorbonne Université, Københavns Universitet, Università degli Studi di Milano Statale a Uniwersytet Warszawski) autentickou evropskou studijní zkušenost.

Projekty musí zahrnovat alespoň tři členské univerzity 4EU+ a spadat do jednoho z Flagshipů.

Pokud máte zájem podávat přihlášku, prosíme, obraťte se na Ing. Pavlu Byrne na Oddělení zahraničních záležitostí 2. LF: @email

Uzávěrka pro podávání návrhů je 23. června 2020.

Podrobnější informace o výzvě najdete na tomto odkazu.

Vytvořeno: 25. 5. 2020 / Upraveno: 26. 5. 2020 / Stanislava Palowska