Cena DANONE pro mladé vědce

Institut DANONE, nadační fond (dále jen „ID“)
založený pro podporu
výzkumu, vývoje a vzdělávání v oblasti výživy

vypisuje opět

vypisuje soutěž o

cenu za nejlepší práci

publikovanou mladými vědci v oboru výživy

Cena je spojena

s odměnou

50 000 Kč

Podmínky

1. studující VŠ nebo absolvent VŠ, který v době podání přihlášky nedosáhl věku 34 let (dále jen „účastník“)
  2. originální práce publikovaná v zahraničním, popř. českém odborném časopise, kde je přijetí práce k publikaci podmíněno vyjádřením alespoň dvou recenzentů.
  3. Účastník musí být uveden jako autor na prvním místě alespoň v jedné ze stěžejních publikací předložených do soutěže.
  4. při výběru nejlepší práce bude zohledněna zdravotní a společenská závažnost řešené problematiky, originalita výsledků a rozsah podílu účastníka na jejich dosažení a dopad časopisu, v němž byla práce publikována, na odbornou veřejnost
  5. současně s prací předloží účastník svůj životopis, ve kterém uvede svou dosavadní profesionální a vědeckou činnost včetně přednáškové a publikační aktivity
  6. účastník předloží práci či soubor prací v 4 vyhotoveních (ty jsou určeny pro členy Správní rady, sekretariát ID a oponenty)
  7. Správní rada ID určí ke každé přihlášené práci (či souboru prací) 2 odborníky z příslušného oboru, kteří zpracují oponentský posudek. Definitivní výběr nejlepší práce provede na základě posouzení oponenty Správní rada ID.
  8. Uzávěrka přihlášek je 16. září 2005
  9. Vyrozumění bude každému uchazeči zasláno do 31. října 2005
  10. Přihlášky lze zasílat na adresu: Danone Institut, Konopišťská 905, 256 37 Benešov

Více informací na www.danone-institut.cz nebo @email, @email.

Vytvořeno: 19. 5. 2005 / Upraveno: 7. 2. 2019 / Administrátor 2. LF UK