České radiologické kongresy v roce 2022

Zveme na XXVI. pracovní sympozium České společnosti intervenční radiologie ČLS JEP, které se koná v Hotelu Harmony ve Špindlerově Mlýně ve dnech 22.–24. května 2022.

Kongres se bude věnovat aktuálním tématům, jako je onkointervence, žilní intervence, hybridní výkony a novinky v intervenční terapii. Je možné si přihlásit i přednášku v sekci Várií.

Součástí sympozia budou velmi atraktivní a navštěvované workshopy a jako již tradičně bude rovněž sekce přednášek radiologických asistentů a sester věnujících se intervenční radiologii.

Studenti od čtvrtého ročníku mají hrazen registrační poplatek a ubytování během kongresu.

Dále výbor České radiologické společnosti zve tři studenty 2. LF UK na Český radiologický kongres, který se bude konat v Olomouci, v Hotelu Clarion, a to v termínu 2.–4. října 2022.

Hlavními tématy kongresu jsou Pediatrická radiologie, Intervenční radiologie, Neuroradiologie, UZ, Magnetická rezonance, Mamografie, Osteologie, Hybridní výkony, AI, Zobrazení srdce, Jak přednášet a psát články atd.

Také zde společnost hradí třem studentům od čtvrtého ročníku registrační poplatek a na ubytování poskytuje 1000 Kč na noc, na dvě noci 2000 Kč.

Na obě akce je možné se hlásit u sekretáře obou společností, Mgr. Tomáše Schilly na e-mail: @email.

Vytvořeno: 2. 3. 2022 / Upraveno: 2. 3. 2022 / Mgr. Juan Zamora