DANONE – granty na výzkum v roce 2005

Institut DANONE, nadační fond pro podporu výzkumu, vývoje a vzdělávání v oblasti výživy

vypisuje
granty na výzkum na rok 2005

Projekty se musí týkat nutričního výzkumu a aktivit směřujících ke zprostředkování lepší informovanosti české veřejnosti o problematice výživy a zdraví a ke zlepšení výživy obyvatelstva. (pozn.: podat projekt do 3. 9. 04 na děkanát – Grantové odd. UK 2. LF)

Kromě těchto projektů Danone institut vypisuje cenu za nejlepší práci publikovanou mladými vědci v oboru výživy (50 000,– Kč), zahraniční stipendia pro studenty posledních ročníků VŠ a mladé absolventy do 30 let. (pozn.: uzávěrka přihlášek je 17. 9. 04 v Danone institutu, stipendia – 3. 9. 04 na Grantovém odd. UK 2. LF)

Jako novinku vypisuje Danone institut výběrové řízení pro vytvoření počítačového programu pro děti zaměřeného na problém dětské obezity s námětem „výživa hrou“. (pozn.: do 15. 9. 04 na Grantovém odd. děkanátu UK 2. LF)

Podrobnosti najdete na adrese www.danone-institut.cz
v odkaze Podpora vědeckého výzkumu.

Vytvořeno: 11. 8. 2004 / Upraveno: 30. 11. 2018 / Mgr. Gabriela Hlaváčová