Danone Institut – cena 2003

Nadační fond Institut Danone vypisuje na rok 2003 cenu za nejlepší práci publikovanou mladými vědci v oboru výživy ve výši 50.000,– Kč

Kritéria pro udělení ceny Institutu Danone za nejlepší práci publikovanou mladými vědci v oboru výživy:

1. studující VŠ nebo absolvent VŠ, který v době podání žádosti nedosáhl věku 34 let
  2. originální práce publikovaná v zahraničním, popř. českém odborném časopise, kde je přijetí práce k publikaci podmíněno vyjádřením alespoň dvou recenzentů. Předložen může být rovněž soubor prací zabývajících se stejnou odbornou problematikou. Součástí souboru publikací mohou být i abstrakta z mezinárodních odborných kongresů.
  3. návrh na cenu předpokládá, že navržený je uveden jako první autor alespoň v jedné ze stěžejních předložených publikací.
  4. při udílení ceny bude zohledněna zdravotní a společenská závažnost řešené problematiky, originalita výsledků a hlavní podíl žadatele na jejich dosažení a impakt faktor časopisu, v němž byla práce publikována
  5. současně s prací předloží autor svůj životopis, ve kterém zmíní svou dosavadní profesionální a vědeckou činnost včetně přednáškové a publikační aktivity
  6. žadatel předloží práci či soubor prací v 4 vyhotoveních (ty jsou určeny pro členy Správní rady, sekretariát ID a oponenty)
  7. Správní rada ID určí ke každé přihlášené práci (či souboru prací) 2 odborníky z příslušného oboru, kteří zpracují oponentský posudek. Definitivní výběr práce k ocenění provádí na základě posouzení oponenty Správní rada.
  8. Uzávěrka přihlášek je 15. 9. 2003
  9. Přihlášky lze zasílat na adresu: Danone Institut, Konopišťská 905, 256 37 Benešov

www.danone-institut.cz

Vytvořeno: 7. 4. 2003 / Upraveno: 2. 11. 2018 / Administrátor 2. LF UK