DiMI/EMIL Summer School – Praha

Vážení
jménem organizačního výboru vás zveme k účasti na letní škole:

„DiMI/EMIL Summer School – Hot Topics in Molecular Imaging – Imaging Signal Transduction, Proliferation, and Apoptosis“

která se uskuteční ve dnech 29.–31. srpna v Praze.

Letní škola je organizována ve spolupráci s Evropskou sítí Excellence Diagnostic Molecular Imaging (DiMI), Evropskými laboratořemi molekulárního zobrazování (EMIL) a Evropskou společností pro molekulární zobrazování (ESMI). Účast na této škole je tudíž vynikající příležitostí nejen pro studenty, ale i pro vědecké pracovníky k získání nových poznatků v oboru molekulárního zobrazování. Mezi přednášejícími je řada významných odborníků, kteří se ve svých přednáškách zaměří na poslední výsledky a současné trendy v oboru zobrazování proliferace, přenosu signálů a apoptózy.

Podrobnější informaci o letní škole, včetně přehledu pozvaných řečníků a registračních formulářů, lze získat na následující webové stránce:

Vzhledem k tomu, že počet účastníků je omezen, doporučujeme ze zaregistrovat co nejdříve.

Těšíme se na vaší účast na Letní škole v srpnu!

Eva Syková
(@email)