Dopis proděkana pro studium nově přijatým studentům

Výsledky přijímacích zkoušek

Konečný termín pro podání žádosti o ubytování v základním kole je 4. července 2005.

Milé studentky, milí studenti,

vám, kteří jste byli přijati na naši fakultu, bychom chtěli pogratulovat, těšíme se na vás a věříme, že se budeme od nového školního roku společně setkávat jak v prostorách fakulty, tak i fakultní nemocnice v Motole. Víme však, že mezi přijatými jsou studenti, kteří úspěšně složili zkoušku na jinou lékařskou fakultu či na jinou vysokou školu, a proto k nám nenastoupí. My chceme přijmout maximum studentů, ale 2. lékařská fakulta má určitou kapacitu, kterou nelze překročit. Prosíme vás proto, vy, kteří již víte, že k nám nenastoupíte – napište nám co nejdříve o vašem rozhodnutí. Nečekejte prosím až do zápisu – 4. 7. 2005, v 9 hodin. Takto uvolněné místo bude ihned nabídnuto dalším studentům – podle pořadí určeného bodovým hodnocením při přijímacím řízení.

Přejeme vám pěkné prázdniny.
(e-mailovou zprávu je možné poslat na adresu:
@email).

prof. RNDr. Václav Pelouch, CSc., v. r.
proděkan pro studium teoretických a preklinických oborů

Vytvořeno: 20. 6. 2005 / Upraveno: 6. 11. 2018 / Administrátor 2. LF UK