Evropské soc. fondy – výzva 3.2 – terciární vzdělávání

EVROPSKÉ SOCIÁLNÍ FONDY
– Podpora terciárního vzdělávání

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výzvu v rámci grantového schématu Podpora terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje

Dne 24. 1. 2005 byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy vyhlášena výzva č. 1 pro Opatření 3.2 OP RLZ Podpora terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje. Žádosti je možné podávat od 31. 1. 2005 do 4. 4. 2005 do 12.00.
Obsah:

• Výzva č. 1 MŠMT k předkládání grantových projektů
  • Příloha č. 1 – Monitorovací indikátory
  • Elektronický formulář k žádosti k výzvě č. 1 MŠMT
  • Průvodce pro žadatele o finanční podporu v rámci Opatření 3.2 OP RLZ

Kvůli kontrole a podpisu statutárního zástupce UK 2. LF předkládejte kompletní přihlášku na Grantové odd. UK 2. LF nejpozději do 22. 3. 2005.

Upozorňujeme také, že čerpání případné dotace a vyúčtovávání zde probíhá jinak než v ostatních grantech, a to čtvrtletně.

Žádosti se předkládají na adresu:
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Oddělení pomoci z ESF
Karmelitská 7
118 12 Praha 1
Žádosti předkládejte do 4. 4. 2005 do 12.00.
Podrobnější informace naleznete v textu výzvy.

pokud nebudou fungovat výše uvedené hypertextové odkazy, celý text výzvy včetně formulářů najdete na:
Informace k výzvám ESF najdete i na webu Magistrátu hl.m. Praha, který program koordinuje:

Podrobné informace týkající se Opatření 3.2 Podpora terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje OP RLZ a Dodatku k OP RLZ, „Průvodce pro žadatele“ a další informační materiály vztahující se k tomuto programu naleznete na webových stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy www.msmt.cz, komplexní informace o Evropském sociálním fondu v ČR pak na www.esfcr.cz
19. Kontakt na vyhlašovatele výzvy:
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Oddělení pomoci z ESF
Karmelitská 7
118 12 Praha 1
Kontaktní osoby: PhDr. Kateřina Pösingerová, CSc., tel. 257 193 709
Ing. Johana Burgetová, tel. 257 193 652
Průběžné informace a konzultace poskytuje vyhlašovatel výzvy, tj. oddělení pomoci z ESF při odboru vysokých škol MŠMT, email: @email.

Vytvořeno: 17. 2. 2005 / Upraveno: 28. 11. 2018 / Mgr. Gabriela Hlaváčová