Fotovýzva „Ze života fakulty“ prodloužena!

Chcete se podílet na nové podobě prezentace fakulty? Baví vás fotit? Dokážete vidět věci kolem sebe jinak? Najít na fakultě vizuálně atraktivní témata? Umíte zachytit rozhodující okamžik, který přitahuje pozornost? Staňte se na chvíli fakultními fotoreportéry!

Pro potřeby webových stránek a tištěných publikací 2. LF UK hledáme zajímavé fotografie z prostředí naší fakulty (celkové reportážní záběry i detaily z přednášek, praktické výuky, laboratoří, knihovny...)

Fotografie v grafickém formátu JPEG, TIFF, PNG zasílejte do pátku 7. 2. 2014 (prodlouženo do 28. 2.) na adresu @email. V případě překročení obvyklé kapacity e-mailových aplikací (5 MB) použijte prosím internetové úložiště typu uschovna.cz anebo fotografie odevzdávejte na CD do schránky redakce webu na sekretariátu fakulty. Výzva je omezena na studenty a zaměstnance 2. LF UK (uveďte prosím jméno a příjmení, v případě studentů obor a ročník studia, v případě zaměstnanců pracoviště). Vybraní autoři budou oceněni. *

* Zasláním fotografie zasilatel současně: a) uděluje vyhlašovateli výzvy právo fotografii užít ve smyslu ustanovení § 12 zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v neomezeném rozsahu, zejména poskytuje vyhlašovateli souhlas s publikováním své fotografie v tiskové nebo elektronické podobě; b) prohlašuje, že je autorem zaslané fotografie a že má souhlas osob, které jsou na fotografii zachyceny, se zveřejněním fotografií; prohlašuje, že si není vědom, že by třetí osoba bránila nebo zpochybňovala uveřejnění fotografie; c) je si vědom, že jeho fotografie budou užívány pro potřeby fakulty nejenom po dobu trvání výzvy. Vyhlašovatelem výzvy je Univerzita Karlova v Praze – 2. lékařská fakulta, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 – Motol. Digitální úpravy fotografií, včetně retuší běžných např. v reklamní fotografii apod. jsou povoleny, v souvislosti s hloubkou ostrosti, barevným vyvážením atp. doporučeny, nesmí se však jednat o fotomontáže. Oceněné autory vybere Redakční rada. Členové Redakční rady mohou zasílat fotografie bez nároku na odměnu. Na finanční ohodnocení nevzniká právní nárok.

Vytvořeno: 12. 2. 2014 / Upraveno: 20. 12. 2018 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.