Fyzioterapie – navazující magisterské studium

INFORMACE

o studiu a přijímacím řízení

NAVAZUJÍCÍ MAGISTERSKÝ STUDIJNÍ PROGRAM, OBOR FYZIOTERPIE

Studijní program: SPECIALIZACE VE ZDRAVOTNICTVÍ
Studijní obor: FYZIOTERAPIE
Typ studijního programu: NAVAZUJÍCÍ MAGISTERSKÝ

Studium tohoto oboru je pouze v prezenční formě, s délkou trvání 2 roky. Absolvent bude schopen provádět specializovanou léčebnou rehabilitaci na úseku léčebné tělesné výchovy a fyzikální terapie včetně aplikace neinvazivních nefarmakologických fyzioterapeutických postupů a metod algoterapie. Absolvent získá titul magistr (Mgr.) jako nejvyšší pregraduální profesní kvalifikaci k výkonu povolání fyzioterapeuta v návaznosti na bakalářský stupeň vzdělání.

Podmínky pro přijetí v akademickém roce 2005/2006

• zaslání řádně vyplněné přihlášky do 30. 4. 2005
  • ukončené bakalářské studium fyzioterapie
  • úspěšné vykonání přijímacích zkoušek

Přijímací zkouška

se bude konat 6. 6. 2005;

náhradní termín: 17. 6. 2005;

mimořádný termín: 13. 9. 2005

Přijímací zkouška je realizována formou písemného testu.

Písemný test: otázky se týkají základních klinických oborů v rozsahu náplně bakalářského studia fyzioterapie. (Celkem 100 otázek).
Ke studiu budou přijati uchazeči, kteří se podle počtu získaných bodů umístí na 1.–20. místě a dále všichni, kteří dosáhnou stejného celkového skóre jako uchazeč na místě 20.

Poplatek za přijímací zkoušku
ve výši 510,– Kč uchazeč o studium poukáže poštovní poukázkou (typ A-V předtištěný fakultou nebo univerzální) či jiným příkazem na adresu:

Komerční banka Praha 6 – Pohořelec
číslo účtu: 37530021/0100
konstantní symbol: 0379
variabilní symbol: 901

Při neúčasti v přijímacím řízení se poplatek za přijímací řízení uchazeči nevrací.

Schváleno akademickým senátem 15. 12. 2004.

Vytvořeno: 20. 12. 2004 / Upraveno: 12. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK