Granty DANONE 2012

Institut DANONE, nadační fond
založený pro podporu
výzkumu, vývoje a vzdělávání v oblasti výživy

vypisuje opět výběrové řízení

Granty podporované v roce 2012

Cílem Institutu Danone je podpořit odborníky z různých oborů v nutričním výzkumu a aktivitách směřujících ke zprostředkování lepší informovanosti české veřejnosti o problematice výživy a zdraví a ke zlepšení výživy obyvatelstva.

Podporovány jsou nejen specifické programy zaměřené na určitý problém nebo rizikovou populaci (školní stravování, obezita, poruchy příjmu potravy, kojenecká výživa apod.), ale i aktivity širokého rozsahu působnosti (výukové a osvětové programy, programy primární prevence nevhodných jídelních návyků a postojů, základní výzkum v oblasti výživy apod.).

Za sedmnáct let působnosti byla na výzkumné projekty nadačním fondem Institut Danone již poskytnuta částka vyšší než 17 000 000 Kč. Kromě výzkumných programů bylo Institutem Danone podporováno i vydání odborných a populárně naučných publikací, televizní a rozhlasový program, školení obezitologů, rozsáhlý osvětový program pro základní školy, počítačový program NutriDan, výukový program Výživa hrou a další.

I vy máte možnost získat podporu
Institutu DANONE pro váš projekt

Náležitosti a formulář k přihlášce do výběrového řízení na granty v roce 2012 najdete na www.institut-danone.cz

Svou žádost o finanční podporu Institutu Danone ve čtyřech originálech je možné zaslat do 30. 9. 2011 na adresu: Institut Danone, Konopišťská 905, 256 37 Benešov a současně v elektronické podobě na @email

Vyrozumění bude uveřejněno na webových stránkách do 30. 11. 2011. Čerpání finančních prostředků na přidělené granty bude možné v lednu 2012.

Pro další informace navštivte internetovou stránku www.institut-danone.cz

Vytvořeno: 15. 2. 2011 / Upraveno: 20. 12. 2018 / Mgr. Gabriela Hlaváčová