Granty DANONE v oblasti výživy

Institut DANONE, nadační fond
založený pro podporu
výzkumu, vývoje a vzdělávání v oblasti výživy

vypisuje opět

GRANTY NA VÝZKUM V ROCE 2006

Cílem Danone Institutu je podpořit odborníky z různých oborů v nutričním výzkumu a aktivitách směřujících ke zprostředkování lepší informovanosti české veřejnosti o problematice výživy a zdraví a ke zlepšení výživy obyvatelstva.
Podporovány jsou nejen specifické programy zaměřené na určitý problém nebo rizikovou populaci (školní stravování, obezita, poruchy příjmu potravy, kojenecká výživa apod.), ale i aktivity širokého rozsahu působnosti (výukové a osvětové programy, programy primární prevence nevhodných jídelních návyků a postojů, základní výzkum v oblasti výživy apod.).

Za dvanáct let působnosti byla na výzkumné projekty nadačním fondem Danone Institutu již poskytnuta částka vyšší než 11 000 000 Kč. Kromě výzkumných programů bylo Danone Institutem podporováno i vydání odborných a populárně naučných publikací, televizní a rozhlasový program, školení obezitologů, rozsáhlý osvětový program pro základní školy, počítačový program NutriDan a další.

I VY MÁTE MOŽNOST ZÍSKAT PODPORU

DANONE INSTITUTU PRO VÁŠ PROJEKT

Vaši žádost o finanční podporu Danone Institutu je možné zaslat do 16. září 2005 na adresu: Danone Institut, Konopišťská 905, 256 37 Benešov u Prahy.
Každá žádost (ve třech originálech) musí obsahovat:

1. popis projektu
  2. cíle projektu
  3. popis metody
  4. očekávaný přínos v oblasti výživy a stravování
  5. očekávaný dopad studie v praxi (publikace, osvětový materiál, prezentace výsledků apod.)
  6. harmonogram (délka řešení projektu)
  7. odborný životopis a bibliografii žadatele
  8. rozpočet
  9. garanci odborného pracoviště

Na Grantové odd. UK 2. LF dodejte případnou žádost nejpozději do 29. 8. 2005.
V každé žádosti je třeba závazně uvést, zda je projekt financován i z jiných zdrojů a v jaké míře, nebo zda byla žádost o podporu konkrétního projektu podána i u jiné organizace. Vyrozumění bude každému uchazeči zasláno do 31. října 2005. Čerpání finančních prostředků na přidělené granty bude možné v lednu 2006.

Pro další informace navštivte internetovou stránku www.danone-institut.cz, nebo dotazy na e-mail:
@email, @email, @email, @email, @email, @email

Vytvořeno: 19. 5. 2005 / Upraveno: 5. 2. 2019 / Mgr. Gabriela Hlaváčová