Habilitační řízení MUDr. Horáčkové a MUDr. Sameše

Oznámení ze zasedání vědecké rady UK 2. LF dne 16. 3. 2006 o habilitačním řízení

Dne 16. 3. 2006 na zasedání vědecké rady UK 2. LF proběhlo:

Habilitační řízení MUDr. Miroslavy Horáčkové, CSc., odborné asistentky Interní kliniky UK 2. LF a FN Motol Praha

Z celkového počtu 30 členů vědecké rady se hlasování o souhlasu s udělením titulu Docent zúčastnilo 24 členů vědecké rady, kteří 23 hlasy schválili návrh, 1 hlas byl proti návrhu.
Vedení fakulty proto oznámilo, že doporučuje jmenovat paní MUDr. Miroslavu Horáčkovou, CSc., docentkou pro obor vnitřní nemoci a postupuje tento návrh k dalšímu řízení na rektorát Univerzity Karlovy v Praze.

Habilitační řízení MUDr. Martina Sameše, CSc., přednosty Neurochirurgického oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

Z celkového počtu 30 členů vědecké rady se hlasování o souhlasu s udělením titulu Docent zúčastnilo 24 členů vědecké rady, kteří 23 hlasy schválili návrh, 1 hlas byl neplatný.
Vedení fakulty proto oznámilo, že doporučuje jmenovat pana MUDr. Martina Sameše, CSc., docentem pro obor chirurgie a postupuje tento návrh k dalšímu řízení na rektorát Univerzity Karlovy v Praze.

Vytvořeno: 23. 3. 2006 / Upraveno: 13. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK