IGA 2006 – soutěž

Ministerstvo zdravotnictví České republiky

vypisuje v souladu se zákonem č. 130/2002 Sb., zákon o podpoře výzkumu a vývoje z veřejných prostředků a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o podpoře výzkumu a vývoje), ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon č. 130/2002 Sb.), nařízením vlády ČR č. 461/2002 Sb., o účelové podpoře výzkumu a vývoje z veřejných prostředků a o veřejné soutěži ve výzkumu a vývoji a dalšími navazujícími a souvisejícími zákonnými a podzákonnými předpisy

Jednostupňovou V E Ř E J N O U   S O U T Ě Ž

o účelovou podporu Interní grantové agentury Ministerstva zdravotnictví (dále jen IGA MZ) na řešení projektů zdravotnického výzkumu a vývoje naplňujících vyhlášený

Resortní program výzkumu a vývoje MZ na léta 2006–2009

s předpokládaným termínem zahájení řešení vybraných projektů 1. ledna 2006.

Na Grantové odd. UK 2. LF dodejte kompletní přihlášku nejpozději do pátku 15. 4. 2005.

Pozorně si též prosím pročtěte pravidla – je změna u VŠ – projekty, jež obsahují práci s pacienty určité nemocnice (odběry vzorků, práce na pracovišti nemocnice apod.), musí mít za spolupříjemce tuto nemocnici, jelikož ta odpovídá za dané pacienty.

Do řešitelského týmu spolupříjemce můžete napsat stejný (či podobný tým) jako do týmu UK 2. LF – budete tak placeni vlastně dvakrát – za UK 2. LF za činnosti koordinace projektu, administrativa, psaní zpráv, publikací, vyhodnocování vzorků na pracovišti fakulty apod. a za tým FN Motol (či jiné nemocnice) za odběry vzorků, práce s pacienty apod.

Každý váš spolupříjemce musí také dodat čestné prohlášení (originál) a oprávnění k činnosti (kromě výjimek – viz Pravidla IGA) – u FN Motol toto obstará Grantové odd. UK 2. LF

S ekonomickou stránkou a vyplňováním vám poradíme i na Grantovém odd. (linka 5829,5839), popř. pí Frebortová (vedoucí Ekonomického odd., linka 5821), ohledně mezd a odměn vám může poradit pí Bartejsová (linka 5825)

Úplné vyhlášení soutěže, Pravidla a návod na vyplnění přihlášky a Formuláře přihlášky najdete na http://www.mzcr.cz/index.php?clanek=1454

Předvyplněný formulář „A“ – údaje o fakultě (v češtině) najdete zde
Předvyplněné formuláře „E“ (česky a anglicky) najdete zde – PGC05E.doc, PGE05E.doc, u souhlasu komisí vyberte, co se konkrétně týká vašeho projektu.

Vytvořeno: 4. 4. 2005 / Upraveno: 5. 2. 2019 / Mgr. Gabriela Hlaváčová