„Jiné úspěchy“ ústavů a klinik naší fakulty

Prodloužená lhůta: „Jiné úspěchy“ ústavů a klinik naší fakulty

Vážení členové akademické obce,
na stránkách klinik a ústavů fakulty přibyla ode dneška položka „Jiné úspěchy“. Jedná se o stručný výčet, co pracoviště považují za svoje nejdůležitější úspěchy dosažené v letech 2004 až 2006. Nejsou zde přitom záměrně uvedeny úspěchy, které postihují jiná hodnocení (objem výuky, výsledky studentské ankety či vědecké publikace).
Nápad požádat pracoviště o pět největších úspěchů vyšel z připomínek, že při hodnocení výkonu pracovišť jsou vždy některé zřetele hodné aktivity pominuty. V řadě případů jsme takovým hlasům dali za pravdu, a proto jsme se pokusili o získání těchto dat ve standardizovaném formátu. Výsledkem je zajímavý přehled, kde se dočtete o naší fakultě různorodé informace, které byste jinak jen obtížně hledali – viz www.lf2.cuni.cz/jine-uspechy-klinik-a-ustavu.
Tento výčet „Jiných úspěchů“ slouží jak pro prezentaci pracovišť fakulty zde a navenek, tak pro hodnocení.
Výsledky ohodnotí povinně všichni členové kolegia děkana a dále mohou (dobrovolně) tyto úspěchy hodnotit i docenti a profesoři naší fakulty, a to do 11. 6. 2007, 12.00 na http://online.lf2.cuni.cz/uspechy/.

Děkujeme všem vedoucím pracovníkům za dodání podkladů jednotlivých pracovišť a současně děkujeme oběma webovým odborníkům (Ing. Z. Prokš, A. Lukš) za technické zpracování, kontrolu, dohledání ilustračních obrázků nebo odkazů, sestavení hlasovacího formuláře a další práce s tímto novým způsobem prezentace. Všem členům akademické obce děkujeme za trpělivost, s níž tuto zcela novou část hodnocení očekávali.

P. Marusič, proděkan
O. Hrušák, děkan