Kariérní den na UK

Kariérní centrum Univerzity Karlovy zve na Kariérní den na UK. Jeho cílem je zprostředkovat studujícím skrze soubor aktivittematických přednášek praktické dovednosti a užitečné informace, které jim usnadní vstup do pracovního procesu a průřezové kompetence, které jim pomohou kariérně růst, a to bez ohledu na studovaný obor.

Každý si může z pestrého programu vybrat aktivity, které jsou pro něj v danou dobu relevantní.

Akce je určena všem studentům a studentkám a čerstvým absolventům a absolventkám UK bez rozdílu fakulty či studijního programu. Doplňuje koncept profesních veletrhů pořádaných jednotlivými fakultami, na kterých se většinou prezentují konkrétní zaměstnavatelé.

Pro studující a čerstvé absolventy/tky Univerzity Karlovy je vstup zdarma.

V případě, že účastník potřebuje pro jakoukoli část programu zajistit tlumočení do českého znakového jazyka, simultánní přepis či bezbariérový přístup, napište prosím na @email a to nejlépe do 1. 3. 2024. Pak již nemůžeme zajištění těchto služeb garantovat.

Podrobný program na webu Kariérního centra UK či ve FB události pořadatele.

Vytvořeno: 15. 2. 2024 / Upraveno: 15. 2. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová