Koleje 2004/2005 – Absolutní kriterium

Koleje 2004 / 2005
Absolutní kriterium od děkana

Jako v minulých letech má i letos děkan fakulty právo udělit několika studentům vyšších ročníků tzv. absolutní kritérium při rozhodování o přidělení ubytování na koleji v příštím roce. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

1. Žádost si mohou podat studenti magisterského či bakalářského studijního programu, kteří hodlají v akademickém roce 2004/2005 studovat druhý nebo vyšší ročník prezenční formy studia.

2. K žádosti využijte pouze příslušný formulář, který naleznete na internetové stránce: http://ubytovani.cuni.cz

3. Žádosti se podávají prostřednictvím Studijního oddělení.

4. Poslední možný termín pro podání žádosti je čtvrtek 13. května 2004 – 12.00.

5. Rozhodnutí děkana bude zveřejněno v pondělí 17. května 2004 na webu a nástěnkách!

6. Studenti, kterým bude absolutní kriterium přiznáno, si posléze potvrzenou žádost znovu vyzvednou na Studijním oddělení. Vzhledem k tomu, že se od letošního roku budou žádosti podávat jen přes webové rozhraní, je nutné potvrzený formulář dodat na ředitelství KaM – buď osobně nebo doporučeným dopisem. To vše nejpozději v termínu podání žádostí dle harmonogramu (viz ubytovani.cuni.cz).

7. Děkan fakulty ve spolupráci se studentskou komorou akademického senátu 2. LF přihlédne při výběru k následujícím kritériím:
    1. Podíl na vědecko-výzkumné práci fakulty, při řešení projektů, grantů a prezentaci výsledků na studentských vědeckých konferencích a sympoziích.
    2. Podíl na výuce studentů fakulty.
    3. Reprezentace fakulty společensky významným činem, sportovními úspěchy, uměleckou činností, organizací plesu, výstavy či podobnými aktivitami.
    K žádostem připojte i příslušná potvrzení (např. od školitele, přednosty ústavu).

Michal Pelíšek, v. r.
předseda studentské komory AS UK 2. lékařské fakulty