Letní škola imunologie v Římě – vyhlášení výběrového řízení

LETNÍ ŠKOLA IMUNOLOGIE

v rámci

LLP ERASMUS INTENSIVE PROGRAMME

Univerzita Tor Vergata v Římě pořádá ve dnech 19. až 28. července 2011 letní školu pro studenty lékařských fakult. Program je podporován pro vybrané účastníky prostředky Evropské unie v rámci programu Erasmus*. V tomto schématu se mohou hlásit i studenti Univerzity Karlovy, která patří mezi organizátory této letní školy, spolu s Karolinska Institutet, Švédsko, Kings College, Velká Británie a University of Valencia, Španělsko. Program školy je dvoutýdenní, zaměřený na onkohematologii a imunologii. Celá aktivita je spojena s kulturní a společenskou částí, která je plánována organizátory a je nedílnou součástí schématu této letní školy.

(* Účast na letní škole není nijak omezující pro možné další výjezdy v rámci Erasmus. Pro naše studenty je účast včetně letecké dopravy plně hrazena. Podrobnosti na Ústavu imunologie, prof. Šedivá.)

Tato letní škola je určena pro studenty magisterského studia
po ukončeném 3. ročníku.

Další podmínky pro účast:

velmi dobrá znalost anglického jazyka
zájem o předměty imunologie a mikrobiologie
velkou výhodou je aktivní práce v oboru

Studenti, kteří mají zájem se zúčastnit výběrového řízení, zašlou přihlášky mailem na adresu @email nebo poštou či osobně na Zahraniční oddělení děkanátu UK 2. LF pí Kateřině Hřebcové.

Přihláška musí obsahovat:
Jméno, příjmení, adresu, telef. spojení, e-mail, ročník, kruh
Certifikát znalosti anglického jazyka
Krátký motivační dopis dokumentující zájem o předměty imunologie a mikrobiologie
Případné dobrozdání o aktivní práci v oboru

Zájemce upozorňujeme, že v případě, že budou vybráni, je jejich účast závazná!

Konkurzem budou vybráni 3 studenti a 3 náhradníci.

Termín odevzdání přihlášek je 11. 3. 2011 v 10.00

Termín konání výběrového řízení je 18. 3. 2011 VE 14.00