Mimořádná možnost požádat o fin. příspěvek z RP 2. LF

Finanční příspěvek z Rozvojového programu na podporu mezinárodní mobility studentů 2. LF („RP 2. LF“) lze použít pouze na realizaci studijních pobytů, mezinárodní vědecké, výzkumné nebo další činnosti v rámci schválených projektů a programů 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze nebo Univerzity Karlovy v Praze.

Může se jednat o:

• krátkodobé vědecké nebo výzkumné pobyty v zahraničí,
  • studium v zahraničí na základě mezinárodní smlouvy o přímé spolupráci,
  • účast ve společných doktorských programech s možností prezentace výsledků výzkumu,
  • studium realizované formou „free movers“.

Žádost si může podat každý student prezenční formy studia, který z tohoto zdroje prozatím nezískal žádný finanční příspěvek.

Fin. příspěvek lze poskytnout na úhradu:

• nákladů na cestu,
  • nákladů na ubytování a stravování,
  • nákladů na zdravotní pojištění,
  • nákladů přímo souvisejících se studiem v zahraničí.

Žádosti lze podávat, nejpozději však do 14. 11. 2008, na budoucí, právě probíhající i na již uskutečněné zahraniční pobyty, ale pouze v rámci kalendářního roku 2008.

Více informací a potřebné formuláře najdete na
www.lf2.cuni.cz/aktuality/zakladni-informace-o-rozvojovem-programu-na-podporu-mezinarodni-mobility-studentu-2-lf.

Žádosti se podávají na Studijní oddělení – jmenovitě Janě Ocelkové, DiS., studijní referentce.

Vytvořeno: 5. 11. 2008 / Upraveno: 13. 11. 2018 / Jana Ocelková, DiS.