Mimořádná nabídka – Hlávkova kolej

Mimořádná nabídka – možnost podání žádosti o ubytování na Hlávkově koleji pro akad. r. 2011/2012

Podobně jako v minulých letech, v souladu s nadační listinou „Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových“ a příslušnou smlouvou, uzavřenou mezi touto nadací a ČVUT, bude pro Univerzitu Karlovu v Praze vyhrazeno několik míst na Hlávkově koleji pro akademický rok 2011/2012. Tato místa jsou určena pro studenty doktorských studijních programů nebo mladých akademických či vědeckých pracovníků (i těch, kteří pracují v ústavech Akademie věd ČR), kteří dle výše zmíněné smlouvy dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze a nejsou podnikateli. Ve zdůvodněných případech lze předložit i žádost studenta magisterského studijního programu (v tomto případě je třeba výborný prospěch doložit výpisem studijních povinností, včetně hodnocení). Počet zahraničních žadatelů nesmí překročit 10 % z počtu podaných žádostí. Odůvodnění žádostí musí být v souladu s již zmíněnými principy.

Věnujte prosím odpovídající pozornost této žádosti a zajištění informovanosti cílové skupiny studentů (včetně studentů hlásících se do doktorských studijních programů). Nepochybujeme o tom, že na vaší fakultě je dostatečný počet vhodných kandidátů pro tuto výběrovou kolej.

Žádost lze podat na Studijní oddělení nejpozději do 5. 5. 2011.

Vytvořeno: 2. 5. 2011 / Upraveno: 4. 1. 2019 / Marie Havlová