MISS ACADEMIA 2009

Deset krásek on-line u vás doma!

Finálový večer soutěže MISS ACADEMIA 2009, který pro vás připravili studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, můžete díky Univerzitní televizi TV Neon sledovat živě na webu www.neontv.cz!

Online přenos je pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou přijít do zlínského divadla na středeční galavečer, který bude ve znamení deseti krásných studentek z celé České republiky a jejich boje o titul MISS ACADEMIA 2009.

Stačí tuto středu 1. 4. od 20.00 sledovat on-line přenos na stránkách www.neontv.cz.

Těšit se můžete na novou disciplínu, ve které dívky libovolným způsobem ztvární vlastní představy o budoucnosti po absolvování oboru, rozhovor s moderátorem, promenádu v plavkách a večerních šatech, ale také na mlčícího moderátora nebo na poutavou zápletku.

Tým TV Neon

Vytvořeno: 31. 3. 2009 / Upraveno: 14. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK