Nabídka práce pro fyzioterapeuty

Inzerce

Foot & Sports Clinic Marbella

Orthopaedic Surgery and Traumatology
Foot and Ankle Surgery
Sports Medicine
Anesthesiology and Pain Therapy
Podiatry

Popis pozice:

Privátní klinika Foot & Sports Clinic Marbella hledá studenta/studentku fyzioterapie

Požadujeme:

  • dokončené bakalářské vzdělání
  • angličtina
  • němčina a španělština výhodou

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí, práci specializovanou především na ortopedickou, traumatologickou, postchirurgickou a neurologickou problematiku, sportovní fyzioterapii.
Přihlášky se strukturovaným životopisem (+foto) do 10. 8. 2008 zasílejte na email: @email
Výpomoc s hledáním ubytování, jazykovou školou

  • certifikát o absolvování pracovní činnosti

Datum nástupu: 1. 10. 2008 – 31. 7. 2009
Požadované vzdělání: bakalářské
Region: Marbella. Málaga (España)
www adresa: www.fscmarbella.com

FSC Marbella – Dr. med. Petr Spurek
Ávd. Ricardo Soriano, no 50
Tel: +34 – 951 88 00, Fax: +34 – 951 96 88 01
E-mail: @email

Vytvořeno: 10. 7. 2008 / Upraveno: 7. 2. 2019 / Jana Ocelková, DiS.