Oznámení o jmenovacím řízení profesorem a habilitačním řízení

Oznámení ze zasedání vědecké rady UK 2. LF dne 21. 2. 2006 o jmenovacím řízení profesorem a o habilitačním řízení

Dne 21. 2. 2006 na zasedání vědecké rady UK 2. LF proběhlo:

Jmenovací řízení profesorem doc. MUDr. Tomáše Tláskala, CSc., primáře kardiochirurgického oddělení Dětského kardiocentra FN Motol a UK 2. LF

Z celkového počtu 29 členů vědecké rady se hlasování o souhlasu s udělením titulu Profesor zúčastnilo 25 členů vědecké rady, kteří jednohlasně schválili návrh. Vedení fakulty proto oznámilo, že doporučuje jmenovat pana doc. MUDr. Tomáše Tláskala, CSc., profesorem pro obor chirurgie a postupuje tento návrh k dalšímu řízení na rektorát Univerzity Karlovy v Praze.

Habilitační řízení MUDr. Lýdie Vargové, Ph.D., akademické pracovnice Ústavu neurověd UK 2. LF a FN Motol Praha v oboru lékařská fyziologie

Z celkového počtu 29 členů vědecké rady se hlasování o souhlasu s udělením titulu Docent zúčastnilo 25 členů vědecké rady, kteří 23 hlasy schválili návrh, 2 hlasy byly proti návrhu. Vedení fakulty proto oznámilo, že doporučuje jmenovat paní MUDr. Lýdii Vargovou, Ph.D., docentkou pro obor lékařská fyziologie a postupuje tento návrh k dalšímu řízení na rektorát Univerzity Karlovy v Praze.

Vytvořeno: 23. 2. 2006 / Upraveno: 14. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK